Menu Zavřeno

Pojďte se nechat hýčkat

Něco málo o mě

Od malička se věnuji sportu a naštěstí se můj koníček stal i mojí prací. Nejdříve jsem chodila na skupinové lekce a poté se vrhla na individuální tréninky. Což byl pro mě první impuls, abych se cvičení věnovala naplno.
Čtyři roky jsem tedy dřela a makala a nepřestala, i když jsem čekala svého prvního syna – Olivera. I během těhotenství jsem cvičit nepřestala a chodila až do poslední chvíle před porodem. Pokud se cítíte dobře a nemáte žádné zdravotní omezení, není důvod, proč v těhotenství necvičit, pouze volit vhodné cviky.
Uplynulo šestinedělí a já už byla opět na značkách a dávala se do formy. Za necelé tři roky jsem porodila druhého syna – Kryštofa. A ani s ním jsem neměla těhotenství jiné. A když už jsem měla plnou rodinu, jakou jsem si vždy přála, udělala jsem si licenci na fitness trenéra a začala se tomu věnovat profesionálně. K tomu jsem si časem přidala i kurz masérský a spojila tak dva příjemné momenty pro tělo.

„Buďte v jakémkoliv pohybu šťastní a spokojení se sebou, a pakliže nejste, tak Vám chybí energie.
Přijďte si „dobít“ baterky na jednu z lekcí bodyformingu, power strečinku, na kruhový trénink, a nebo si zvolte individuální lekci.
Budu se na Vás těšit!“

Spolupracuji